PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527752}

Straż sąsiedzka

The Watch
5,5 30 867
ocen
5,5 10 1 30867
4,7 6
ocen krytyków
Straż sąsiedzka
powrót do forum filmu Straż sąsiedzka

Świetna komedia z dobrym klimatem, dobrymi tekstami i jeszcze Sci-Fi gdzie nie ma dużo takich produkcji, ostatnio mało
robi się dobrych filmów z tych gatunków a ta produkcja ma w sobie wszystko czego można od niej wymagać.

killerek132

Zgadzam się, dosyć dobra komedia 7/10

ocenił(a) film na 3
killerek132

"Świetna komedia z dobrym klimatem" hahahahahahahahahahahaha twoje słowa mnie rozbawiły do łez a przy tym filmie nie zaśmiałem się ani razu.

ocenił(a) film na 8
rizzo

to współczuję ci poczucia humoru...

ocenił(a) film na 3
killerek132

bez komentarza..

ocenił(a) film na 8
rizzo

dokładnie...

ocenił(a) film na 7
killerek132

Ja też! Była zabawna na maxa :) 7/10 jak nic. Pozdrawiam osoby z poczuciem humoru :)

ocenił(a) film na 7
rizzo

Podaj przykład dobrej komedii wg Ciebie ?

ocenił(a) film na 3
lukasz121246

Odpowiem, że nie ma już dobrych komedii, chyba że powrócą panowie Abrahams-Zucker-Proft.

ocenił(a) film na 7
killerek132

Przecież w komedii o to chodzi żeby się pośmiać a na tym filmie bawiłem się bardzo dobrze !!!

killerek132

ja niechcący trafiłam w canal+ na ten film, obejrzałam ostatnie 20min i już przez ten kawałek nieźle się uśmiałam :P na pewno szybko obejrzę sobie cały, film, w którym gra Moss nie może być zły :P a średnią bardzo się zdziwiłam, najwyraźniej kontrowersyjny film, ehm...:P

ocenił(a) film na 6
killerek132

A ja się rozczarowałem. Lubię komedie z Ben'em Stiller'em, ale ta mnie zawiodła.

ocenił(a) film na 8
bbartosz98

Racja jest taka że ludzie mają różne gusta i jeżeli chodzi o komedię to jest to najbardziej wymagający gatunek filmowy, mi ta komedia się bardzo podobała, ale to chyba przez to że mam swobodny dystans do swojej osoby, nie spinam się i nie robię z siebie gbura.

ocenił(a) film na 6
killerek132

Masz całkowitą racje. Ludzie mają naprawdę różne gusta.
Ja od kilku moich znajomych słyszałem że ta komedia jest naprawdę bardzo dobra. Obejrzałem, okazało się że film jest poprostu dobry, nic więcej. Stąd moje 6/10

ocenił(a) film na 7
killerek132

Bardzo dobra komedia Jonah Hill rządzi w tym filmie

killerek132

Też mnie zdziwiła tak niska średnia. Osobiście popłakałam się ze śmiechu, więc daję 9/10. Świetne teksty, fabuła jak na komedię bardzo w porządku, bardzo dobrze zrobione efekty specjalne. Jonah i Vince dają świetny popis swoich umiejętności komediowych, ale moim zdaniem to Richard Ayoade jest największym atrybutem tego filmu :)

ocenił(a) film na 7
killerek132

Prawda jest taka, że do połowy filmu wiało nudą. Ale jak się zaczęły zdjęcia z kosmitą.... to zrobiła się naprawdę super komedia.

ocenił(a) film na 7
killerek132

Zgadzam się,klimat na prawdę odlotowy ;D,i za niego właśnie daje 7/10,a jeśli chodzi o humor to niestety daje 6,bo za dużo go nie było,chodź czasem było z czego się pośmiać ;)

ocenił(a) film na 3
killerek132

Takiej żenady się nie spodziewałem. Wczoraj obejrzałem na C+. Szkoda czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones